کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید برای شرکت در مراسم اهدا توپ طلا به بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ به همراه خانواده خود به فرانسه سفر کرده بود. در ادامه تصویری خانوادگی از کریستیانو رونالدو به همراه دوست دختر، خواهر و مادرش در فرانسه را مشاهده می کنید. 

کریستیانو رونالدو در کنار لیونل مسی و نیمار یکی از سه نامزد اصلی دریافت جایزه بهترین بازیکن فوتبال سال ۲۰۱۷ بود و به همین خاطر برای شرکت در مراسم اهدا توپ طلا که توسط نشریه معتبر «فرانس فوتبال» به بهترین فوتبالیست یک سال گذشته اهدا می شود، به فرانسه سفر کرده بود. دوست دختر جدیدش در کنار خواهر و مادر رونالدو نیز او را در این سفر همراهی می کردند. کریستیانو رونالدو در این مراسم موفق شد پنجمین توپ طلای خود را به کلکسیون افتخاراتش بیافزاید تا از این حیث با رکورد ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا برابری کند. 

پس از سال ۲۰۰۷ که «کاکا» برزیلی موفق به کسب این جایزه شده بود، در ده سال گذشته این جایزه تنها به کریستیانو رونالدو و لیونل مسی اهدا شده است. با توجه به سن این دو بازیکن می توان به راحتی پیش بینی کرد که این جایزه تا چندین سال آینده نیز میان این دو ستاره تکرار نشدنی دنیای فوتبال تقسیم خواهد شد. 

کریستیانو رونالدو به همراه دوست دختر، خواهر و مادرش در فرانسه

در تصویر زیر نامزد رونالدو در سمت راست او و خواهرش در سمت چپ وی ایستاده اند. 

کریستیانو رونالدو به همراه دوست دختر، خواهر و مادرش در فرانسه